top of page

ВІДГУКИ

Марія Іващик

Дуже дякую Івану за все. Дякую за ретельну підготовку, майстерність та турботу в післяопераційному періоді. Окрема вдячність за чудове почуття гумору, яке мене підбадьорювало протягом всього перебування в лікарні. 

Андрій

Потрапив з грижою. Все минуло чітко і професійно. Хірург одразу розповів про всі нюанси, варіанти операцій, все пояснив і заспокоїв. Рекомендую усім Івана Ростиславовича 

Олена

Вже у дорослому віці потрапила з апендицитом до Івана Ростиславовича. Велике спасибі за вашу турботу та відданість. Ви створили спокійну атмосферу, що допомогла мені впевнено пройти цей процес. Ваша післяопераційна опіка була незамінною, а ваша готовність відповісти на всі мої питання була дуже цінною.

Олександр

Маму болів живіт, шукав хірурга, порадили Івана Терлецького. Швидко обстежились і дізнались, що у мами пухлина товстої кишки. Спершу були в шоці, але лікар спокійно пояснив, що це лікується, мама абсолютно йому довірилась і не дарма, через 4 дні після операції мама була вдома.Вдячні лікарю, Іван Ростиславович - це справжній професіонал!

Мирон

Дякую Івану Ростиславовичу за успішно проведену операцію, високий рівень професіоналізму, за прояв розуміння до моєї сестри, яка опинилася у скрутній ситуації. Радий тим, що в країні не перевелися порядні, добросовісні лікарі.

Альбіна

Звернулась до Івана Ростиславовича після того, як уже була в іншого хірурга і навіть домовились, коли буде моя операція. Дуже задоволена, бо мала сумніви чи справді мені ця операція потрібна, а Іван Ростиславович підтвердив мої сумніви і після дообстеження виявилось, що я не потребую операції. Призначив лікування і я здорова! ДЯКУЮ!!!

Оля

Мені все сподобалось. Після операції я виглядаю і почуваюсь на всі 100)))

Залишити відгук

Дякуємо за Ваш відгук!

bottom of page